Pomoć
Pomoć i informacije

Česta pitanja

Mail za upite o web narudžbama:

[email protected]

Mail za stručno savjetovanje:

Pon - Pet 8-16h

Košarica0
Zatvori
Mandis Pharm Karlovac - Oglas za posao

Zdravstvena Ustanova Ljekarne Mandis Pharm od svojih samih početaka teži izvrsnosti u pružanju ljekarničke skrbi. Našoj uspješnosti u pružanju najviše razine usluge svjedoči i nagrada Superbrands koju smo 2011. godine dobili prvi u segmentu javnog ljekarništva. Od 2017. godine smo nositelji priznanja Customer friend. Tijekom 29 godina postojanja, svoje smo poslovanje proširili na 18 ljekarničkih jedinica i 5 specijaliziranih prodavaonica za lijekove i medicinske proizvode. Uz redovnu ljekarničku skrb naši stručni i motivirani ljekarnici svojim pacijentima pružaju uslugu aktivnog upravljanja terapijom pod nazivom „Vaša terapija naša briga!“ s ciljem postizanja što boljih ishoda liječenja kroničnih bolesti. No, takva posvećenost našim pacijentima ne bi bila moguća bez zadovoljnih ljekarnika. Profesionalni razvoj zaposlenika potičemo kroz razne edukacije i stručna usavršavanja koja redovito osiguravamo za sve članove našeg tima. Želite li napraviti iskorak u svom osobnom i profesionalnom razvoju, raditi u ugodnom okruženju koje promiče temeljne ljudske vrijednosti i potiče izvrsnost, Mandis pharm je pravo mjesto za Vas!

Prijavite se već danas za radno mjesto farmaceutski tehničar te postanite novi član Mandis pharm Plus tima.

Tražimo 1 izvršitelja za poslovnicu u Karlovcu u sklopu Shopping centra Supernova Karlovac na poziciji farmaceutski tehničar.

Pružamo maksimalnu diskreciju oko zaprimljenih prijava!

FARMACEUTSKI TEHNIČAR (M/Ž)

OPIS POSLA:

  • izdavanje bezreceptnih lijekova i ostalog asortimana u slobodnoj prodaji
  • kontrola rokova i zaliha
  • izrada narudžbi
  • logistički poslovi

NUDIMO:

  • stimulativna primanja
  • božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za dijete, novčana potpora za novorođeno dijete
  • plaćene putne troškove
  • kontinuiranu stručnu i profesionalnu edukaciju u svrhu podizanja stručnih, ali i komunikacijskih kompetencija

UVJETI:

  • minimalno 3 godine radnog iskustva
  • veliko znanje o zdravstvenim problemima, ljekarničkom asortimanu i asortimanu  kozmetke
  • izražene komunikacijske vještine
  • proaktivnost i timski duh
  • ugovor na neodređeno